Hakkımızda

Alex Stewart Denetim ve Analiz Hizmetleri Ltd.Şti., 1982 yılında İngiltere’de kurulan münhasır ve bağımsız ALEX STEWART INTERNATIONAL 'ın TÜRKİYE ve ROMANYA‘daki tek temsilcisidir.

Şirketimiz sektörün önde gelen denetim ve analiz hizmetlerinin sağlayıcılarından biri olup, sunduğu hizmetleri hızlı ve uygun ücretler ile sağlamaktadır.

30 yılı aşkın süredir bağımsız ve camiada deneyimlerine saygı duyulan Alex Stewart International laboratuvarları ISO 17025 akreditasyon şartlarını sağlayan, mücevher, maden cevherleri ve konsantreler, demir alaşımları, hurda metal, metalürjik açıdan kompleks materyaller, kömür ve gübreler de dahil olmak üzere baz metaller (ana metaller), minör ve değerli metallere yönelik analiz ve analitik hizmetler sunmaktadır. Alex Stewart Agriculture işbirliğimiz sayesinde tarımsal emtialara ve ürünlere yönelik çok geniş yelpazede analitik ve çevresel hizmetler sağlamaktayız.

Alex Stewart International, ticari gereksinimlerinize uygun hızlı, kesin ve güvenilir sertifikalar sağlayan geleneksel ve modern enstrümanlar ile donatılmış laboratuvar ağına sahiptir. Deneyimli ekibimiz, analiz, denetim, numunelendirme konularında deneyimli ekibimiz teknik prosedürler ve analiz sonuçlarını ticari olarak en hassas bir şekilde doğru yorumlamaktadır.

Aynı zamanda, Alex Stewart International’ın operasyon ağı sayesinde tartım, numune ve denetim hizmetleri alanında da çözüm ortağınızız. Teknik bilgisi yüksek profesyonel ekibimiz metal endüstrisi, madencilik şirketleri, tüccarlar, metal üreticileri ve rafineriler ile devlet kuruluşları, bankalar, finansal kurumlar ve genel kamuoyunun spesifik gereksinimlerini karşılamak üzere son derece yüksek kalitede hizmet anlayışına kendini adamıştır.

VİZYON

Türkiye ve hizmet verilen diğer ülkelerde gözetim alanında kalite ve güvenilirlik açısından ilk akla gelen öncü firma olmak.

MİSYON

Gözetim alanında faaliyet gösteren firmamız, müşterilerinin talep ettiği gözetim hizmetlerini; dürüstlük, şeffaflık, bağımsızlık ve güvenilirlik değerleri doğrultusunda standartlara uygun olarak sunmayı amaçlar.

DEĞERLER;

  • Güven
  • Gizlilik
  • Dürüstlük
  • Bağımsızlık
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Şeffaflık
  • Çalışanlarla açık ve dürüst iletişim
  • Çalışanların iş sağlığı ve güvenliği